You have no items in your shopping cart.

Genel Kullanım Koşulları

Genel Kullanım Koşulları

https://www.luppio.com/ internet sitesine girerek bu koşulların tamamını okuyup anladığınız ve tamamına rıza göstermiş olduğunuz kabul edilmektedir. Bu koşulları kabul etmiyorsanız https://www.luppio.com/ internet sitesinde gezinti yapmadan tarayıcınızdan bu internet sitesini kapatarak çıkmanız gerekmektedir.
Genel kullanım sırasında sizden Ad, Soyad, e-posta, cep telefonu numarası, adres, Banka bilgileri gibi kişisel veriler talep edilmemektedir.
Kullanıcılarımıza verdiğimiz hizmetleri geliştirebilmek için https://www.luppio.com/ internet sitesi sayfalarını ziyaret ederken; IP numarası, konum bilgisi, tarih ve saat bilgisi, cihaz bilgisi, tarayıcı bilgisi, dil bilgisi, ülke ve şehir bilgisi, geldiği kaynak yeri tutma bilgisi, işletim sistemi bilgisi, servis sağlayıcı bilgisi, ekran çözünürlüğü bilgisi, ziyaret edilen sayfalar ve bu sayfalarda geçirilen süre bilgisi, kaynak sayfa bilgisi, edinme bilgisi, davranış bilgisi ve dönüşüm bilgisi gibi bilgilerinizin https://www.luppio.com/ ve çözüm ortakları tarafından toplanmasını, kullanılmasını ve paylaşılmasını kabul etmiş ve rıza göstermiş sayılmaktasınız.
https://www.luppio.com/ internet sitesindeki her türlü veri ve görselin telif hakları https://www.luppio.com/ ‘a aittir. Kaynak gösterilerek yazılı, görsel ve sosyal medyada paylaşımlarda bulunulabilir.
Hukuka aykırı girişimlerde bulunan kullanıcılar https://www.luppio.com/ yönetimi tarafından yasaklanabileceği gibi gerek görülmesi durumunda yasal mercilere de başvurulacaktır.
Türkiye Cumhuriyeti yasal mercileri tarafından talep edilmesi durumunda https://www.luppio.com/ tarafından toplanan veriler yetkili kurumlarla paylaşılacaktır.
İşbu kullanım koşulları kullanıcı internet sitesinde girdiği anda başlar ve toplanan veriler https://www.luppio.com/ tarafından yasalarda belirtilen sürelerle sınırla kalmak kaydıyla belirlenen süreye kadar tutulmaya devam eder.
https://www.luppio.com/ sitesi yönetimi istediği zamanda ve şekilde bu kullanıcı koşullarını tek taraflı olarak değiştirebilir veya tamamen ortadan kaldırabilir.
İşbu Kullanıcı Koşulları’nın uygulanmasında Türk Hukuku uygulanacaktır.
İşbu Kullanıcı Sözleşmesi'nden doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.